koszulki

Koszulki z nadrukiem

Druk Cyfrowy Bezpośredni DTG to najnowsza technologia zdobienia i znakowania odzieży. Liczba kolorów wykorzystanych w projekcie nie ma żadnego znaczenia, ponieważ nadruk wykonywany jest w pełnej kolorystyce CMYK.

Zastosowanie wysokiej jakości atestowanych tuszy marki PolyPrint pozwala na zachowanie oryginalnej barwy pomimo wielokrotnego prania. Dodatkową zaletą jest to, że wykonane przez nas nadruki nie pękają, nie są sztywne i nie zawierają szkodliwych dla skóry substancji.

Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas koszulki pod kątem wytrzymałości nadruku i jakości materiału pod warunkiem stosowania się do zaleceń dotyczących ich prania. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia produktu powstałe na skutek nieprawidłowego użytkowania.

Nadruki wykonujemy na wysokiej jakości koszulkach hiszpańskiej firmy JHK wykonanych w 100% z bawełny o gramaturze 155 g/m2. Dzięki temu, nasze koszulki są delikatne i miłe w dotyku i mają Państwo gwarancję, że nie ulegną rozciągnięciu pomimo wielokrotnego prania. Marka JHK działa na rynku odzieży reklamowej już od ponad 13 lat. Dwie dekady doświadczenia i obycia w branży pozwoliło właścicielom na prężny rozwój firmy i pozyskanie szerokiego grona zaufanych Klientów.

W trosce o jak najdłuższą przydatność naszych produktów, zalecamy pranie ręczne na lewej stronie w wodzie o maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że zarówno sam nadruk jak i koszulka będą służyły przez długi czas.

Jeśli otrzymali Państwo wadliwą koszulkę - błąd w nadruku, dziura w koszulce, czy jakakolwiek inna podobna sprawa, oczywiście przysługuje Państwu wymiana koszulki. Robimy co w naszej mocy, aby do tego typu sytuacji nie dochodziło, ale jeżeli już się zdarzą, prosimy o przesłanie nam e-maila ze zdjęciem wady, odezwiemy się do Państwa.

Kontakt

Marta Sarnowska

Golden•Global•Grupa

Polityka prywatności. Informację cookies strony internetowej zapewnia goldengrupa.com">